Дорогі друзі! ТНПУ бере участь у конкурсі "Народний бренд-2023!"
Дорогі друзі!

ТНПУ бере участь у конкурсі

"Народний бренд-2023!"

До уваги працівників, студентів, випускників, майбутніх абітурієнтів, друзів та прихильників ТНПУ! В Тернополі стартував щорічний конкурс “Народний Бренд”.

“Народний Бренд” - це конкурс на визначення найкращих компаній міста. Протягом двох місяців кожен охочий житель міста зможе проголосувати за улюблений бренд, за результатами цих голосів і визначаються переможці.  Всі голоси виводяться станом на попередню добу.

До честі ТНПУ, у номінації закладів вищої освіти наш університет вже багаторазово виборював перемогу.

Ми дуже цінуємо вашу довіру і щороку її підтверджуємо науковими, навчальними, екологічними, мистецькими, спортивними  досягненнями, корисними проєктами для міста та області, волонтерськими та благодійними заходами.

У 2023 році ТНПУ вкотре визнаний кращим педагогічним університетом України за національним рейтингом.

Тож пропонуємо усій університетській та освітянській родині, всім тернополянам підтримати ТНПУ у конкурсі “Народний Бренд” та допомогти зробити вибір своїм друзям і знайомим.

ТНПУ - найкращий! А ви з нами?

Запрошуємо Проголосувати !

Зверніть увагу: голосування зарахвується, якщо ви оберете фаворитів у десяти номінаціях і  підтвердите свій голос, ввівши код, який прийде на ваш телефон.

Алгоритм голосування

Дякуємо  за підтримку!

Переможні кроки кожного наближають спільну Перемогу!

Відділ у справах молоді ТНПУ