На історичному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка вручали подяки за волонтерську ініціативуНа історичному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка 


вручали подяки за волонтерську ініціативу
            Продовжується волонтерська діяльність викладачів та студентів історичного факультету. Цієї осені було відправлено 500 квадратних метрів білої та зеленої маскувальної сітки у танковий батальйон 24-ої окремої механізованої Залізної бригади імені князя Данила Галицького. 
І ось тепер командування бригади передало Подяку студентам першого курсу історичного факультету «За проявлену волонтерську ініціативу, активну громадську позицію та забезпечення Української Армії необхідними матеріальними засобами для якісного виконання бойового завдання в зоні АТО та співпрацю з військовослужбовцями частини». 


Окремо також були нагороджені студентка третього курсу Костів Уляна та доцент кафедри стародавньої та середньовічної історії Володимир Миронович Кіцак. Привітав студентів та вручив подяки декан історичного факультету Володимир Володимирович Місько.


Загалом, починаючи  із 2014 р., історичний факультет виготовив і відправив на фронт вже понад 3000 квадратних метрів маскувальної сітки.
До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси