Гостьова лекція доцентаТНПУ для викладачів та студентів ЧНУ ім.Ю.Федьковича (ФОТО)

Гостьова лекція доцента ТНПУ

для викладачів та студентів Чернівецького

національного університету ім. Ю.Федьковича

15 листопада 2023 року відбулася гостьова онлайн-лекція на тему: «Якісна підготовка майбутніх конференц-перекладачів в Україні крізь призму педагогічних здобутків Генерального директорату з усного перекладу Європейської комісії (DG SCIC) як запорука успіху у мовному розмаїтті ЄС» для викладачів та студентів кафедри комунікативної лінгвістики і перекладу ЧНУ ім. Ю.Федьковича. Лекцію провела кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і практики перекладу Куца Оксана Ігорівна.

Лектор поділилася результатами стажування «Training4Trainers», яке пройшла у м. Брюссель з 10 по 14 липня цього року, акцентувавши увагу на роботі Генерального директорату з усного перекладу Європейської комісії (DG SCIC), відбору кандидатів для програм навчання конференц-перекладу, особливостях побудови навчання конференц-перекладу, підготовку промов для усного перекладу та залучення інтернет-ресурсів у процесі професійної підготовки майбутніх конференц-перекладачів.

Перегляд відео із сайту SCICTRAIN

Демонстрація онлайн-ресурсу ORCIT

Куца О.І. проводить опитування за допомогою Mentimeter

Лекція була інформативною та інтерактивною, із залученням низки Інтернет-ресурсів та онлайн-сервісу проведення опитування Mentimeter. Педагогічна майстерність та компетентність лектора залишили позитивні враження та викликали жваву дискусію по завершенні.

Висловлюємо щиру подяку за багаторічну плідну співпрацю з кафедрою комунікативної лінгвістики і перекладу ЧНУ ім. Ю.Федьковича на чолі з доктором філологічних наук, професором Бяликом Василем Дмитровичем та за запрошення!

Дубінський Костянтин,

студент групи АУП-47