Науково-методичний семінар з музичної медієвістики за участі науковців ТНПУ (ФОТО)
Науково-методичний семінар
з музичної медієвістики
за участі науковців ТНПУ

У середу, 29 листопада, у Чортківському гуманітарно-педагогічному фаховому коледжі імені Олександра Барвінського відбувся науково-методичний семінар, на якому виступив кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Богдан Жулковський.

Доцент Богдан Жулковський проводить науково-методичний семінар

Доповідач розкрив тему «Сакральна монодія Візантії та Київської Русі як засіб духовного розвитку молоді», ознайомив присутніх із новими виданнями з історії давньої світової та української музичної культури, поділився напрацюваннями щодо організації та змістового наповнення культурологічно-мистецтвознавчих курсів для студентів педагогічних закладів вищої та фахової передвищої освіти.
Грецький Стихирар

Латинські Ґрадуали

Благовіщенський Кондакар Благовіщенський Кондакар

Стихирар Мінейний

З вітальним словом до учасників заходу звернувся директор фахового коледжу, кандидат педагогічних наук, викладач-методист Роман Пахолок, котрий підкреслив тісну взаємодію двох освітніх осередків Тернопільщини у підготовці вчителів музичного мистецтва. Плідну співпрацю закладів також відзначила модератор семінару, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Ярослава Топорівська.

Аспірант і викладач кафедри музикознавства
та методики музичного мистецтва

Назарій Лещук