Засідання Вченої ради ТНПУ: розвиток університету через міждисциплінарні та Minor програми

Інноваційну роль університету в контексті новаторських освітніх програм обговорили на засіданні Вченої ради ТНПУ, що відбулося вчора, 28 листопада.

Проректор з навчально-методичної роботи ТНПУ Ігор Гевко у своєму виступі наголосив на значущості міждисциплінарних, сертифікатних та Minor-програм у формуванні індивідуальної освітньої траєкторії студентів. Згадав про успішний набір на магістерські міждисциплінарні програми, включаючи "Міжнародний туризм крос-культурні комунікації" та "Аналітика суспільних процесів". Також  відзначив унікальність цих програм для західного регіону та їхню активну участь роботодавців у розробці.

Запровадження сертифікатних програм, за словами Ігоря Гевка, це — альтернатива спеціалізаціям і їхня роль у підвищенні конкурентоспроможності випускників має велике значення і є важливим елементом індивідуальної освітньої траєкторії.

Доктор технічних наук, професор, дійсний член Академії економічних наук України Валерій Федорейко представив перспективу проекту Інженерно-педагогічного факультету ТНПУ з виготовлення андидронного купола.

Нагадаємо, що інженери університету сконструювали та успішно виготовляють антидронні комплекси для ЗСУ.

На засідання вченої ради разом із визначенням ключових напрямків розвитку визначили також і наукові досягнення  викладачів.

Професорські титули отримали Людмила Русланівна Грицак (кафедра загальної біології та методики навчання природничих дисциплін) та Наталія Русланівна Грицак (кафедра української та зарубіжної літератур і методик їх навчання).

Також були вручені доцентські звання: Мирону Михайловичу Крілю (кафедра музикознавства та методики музичного мистецтва), Оксані Іванівні Мазур (кафедра іноземних мов), Степану Васильовичу Прийдуну (кафедра всесвітньої історії та релігієзнавства).

Розглянули також питання про Квоти делегатів на конференцію трудового колективу університету, про стипендію, що носить ім'я Лозинських, проект наказу про поєднання спеціальностей та інші.

Наступне засідання Вченої ради запланували на 19 грудня.

Провідний фахівець зі зв'язків із громадськістю

ректорату ТНПУ Оксана Чмиленко