Інженерно-педагогічний факультет ТНПУ запрошує на благодійний майстер-клас з валяння «Янгол добра»
Інженерно-педагогічний факультет ТНПУ

запрошує на благодійний майстер-клас

з валяння «Янгол добра»

Запрошуємо приєднатися до нашого благодійного майстер-класу з валяння вовни «Янгол добра», який відбудеться 5 грудня о 16:00.
Ця подія має не лише творчий, але й благодійний характер. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу нашим військовим.
Майстер-клас відбудеться на інженерно-педагогічному факультеті в 207 аудиторії. Ми надамо всі необхідні матеріали і кожен учасник зможе створити свого ангела. Ви зможете здобути багато корисних навичок та відчути себе справжнім творцем.
Вартість участі у майстер-класі – мінімальний донат у розмірі 100 грн. Просимо передбачити кошти та сплатити при вході. Кількість місць обмежена, тому рекомендуємо зареєструватися заздалегідь за посиланням: https://forms.gle/DocuAcntsUxePXba8
Приєднуйтеся до нас у цей особливий переддень Святого Миколая! Разом ми навчимося не лише чомусь новому, а й зробимо цей світ кращим!

Інженерно-педагогічний факультет