Першокурсники ТНПУ відкривають науку (ФОТО)

Першокурсники ТНПУ відкривають науку

Якісна підготовка фахівця розпочинається з перших днів навчання на фізико-математичному факультеті і складається не тільки з оволодіння фаховими компетентностями, які передбачені освітньою програмою, в процесі аудиторних занять. Велика увага приділяється і позааудиторній роботі. Підтвердження цьому – екскурсія в Центр науки Тернополя, на якій побували студенти групи СОІМ-15  разом із куратором Барною О.В.

Студенти не тільки ознайомились із експонатами центру, а й обговорили їх можливі сфери застосування у майбутній професії. Яскраві емоції та залучення до наукових відкриттів  - запорука формування позитивної мотивації до діяльності в галузі STEM, яка розвивається та популяризується в рамках діяльності STEM-центру Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Учасники екскурсії

Шифр групи на конструкторі ландшафту

Маємо нові ідеї та плануємо майбутні проєкти!

Доцент Барна О.В.