У День святого Миколая запрошуємо всіх охочих на перегляд  фільмів у ТНПУ (ФОТО)
У День святого Миколая

запрошуємо всіх охочих

на перегляд фільмів у ТНПУ

Запрошуємо студентів, магістрантів, аспірантів та працівників ТНПУ на перегляд фільмів в рамках Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays ua.

У День святого Миколая, 6 грудня, в Освітньому хабі університету матимемо можливість переглянути 2 фільми:

- о 12:45 - перегляд та обговорення фільму "Наша робо сім'я", режисерка - Анастасія Тиха. Короткий опис фільму - Після повномасштабного російського вторгнення в Україну, Микиті (12) разом із батьками та молодшим братом довелося  покинути свій дім у Вугледарі, невеликому шахтарському містечку Донецької області. Осівши на новому місці, вони кинули всі сили на відновлення головної сімейної справи — клубу для дітей, які захоплюються робототехнікою та програмуванням.

Готуючись до головної події — Всесвітньої олімпіади роботів, команда у складі Микити та його партнера Олексія проходить через багато спроб і невдач. Але попри все, вони активно рухаються вперед, доводячи, що наполеглива праця та пристрасть на шляху до своєї мети можуть допомогти пережити найважчі часи.

Кадри фільмів

- о 14:15 - перегляд та обговорення фільму "Юний Платон", режисер - Деклан Мак-Ґрат, Наса Ні Хінаан. Короткий опис фільму - Події споглядального документального фільму розгортаються після громадянського конфлікту в Ардойні — районі Белфаста, де робітничий клас поколіннями страждає через бідність, засилля наркотиків і зброї.

Фільм змальовує мрію директора школи Кевіна Мак-Аревея та його відданої команди, що завзято працює задля майбутнього, показуючи, як критичне мислення та дбайливий пастор можуть заохотити дітей і дати їм мужність визирнути за рамки та обмеження своєї спільноти. Ми бачимо, як філософія спонукає їх ставити запитання про міфи війни та насильства — подекуди всупереч наративам, нав’язаним батьками, ровесниками/-цями та певною соціально-економічною групою.

Запрошуємо!

Місія Мандрівного фестивалю - створення можливості для кожної людини в Україні дивитися талановите та актуальне документальне кіно з усього світу про права людини. Формування активної громадянської позицію та поваги до людської гідності. Підтримка розвитку української кіноіндустрії.

Обирайте фільм, який зацікавив вас та приєднуйтесь до перегляду. До зустрічі!

Відділ у справах молоді