![ТНПУ вітає з Днем Збройних сил України! ТНПУ вітає з Днем Збройних сил України!](/upload/iblock/cb3/cb3558dc46abe00141627dc1388da3fa.jpg)
ТНПУ вітає з Днем Збройних сил України!
Життя розставило проритети: не тільки сьогодні, у День Збройних сил України, а й щодня вам, наші воїни - подяка і слава!
Вам, мужнім і відважним, які, відмовившись від власних свят, стали на захист наших буднів. Наші навчання, змагання, робота, дослідження - ціною ваших безсонних ночей і напружених днів. Спасибі вам! Сьогодні Україна є, бо є ви!
Щиро бажаємо вам здоров'я, сил фізичних, незламної стійкості духу! Нехай кожен день додає наснаги! Хай навіть в дрібничках з'являється вам радість, а ваші сьогоднішні успіхи стануть запорукою мирного майбутнього. І добрих новин, тільки добрих новин!
Ви демонструєте світу приклад неймовірної вмотивованості, відданості, стійкості і боротьби. Бо ви обороняєте Батьківщину. Ви не лише несете службу і виконуєте бойові завдання - ви пишете історію. Історію Перемоги!
Низький уклін і вічна пам'ять тим, хто навіки став Героєм, залишивши своїх побратимів. Життя людини безцінне, та є таке, що понад всяку цінну - життя Вітчизни.
Спасибі вам за життя!
Слава ЗСУ! Слава Україні!
Слава ЗСУ! Слава Україні!