Наукове відрядження професора ТНПУ Оксани Боднар у м.Новий Сонч (Польща) (ФОТО)

Наукове відрядження

професора ТНПУ Оксани Боднар

у м.Новий Сонч (Польща)

Професор кафедри педагогіки та менеджменту освіти Оксана Боднар була у науковому відрядженні з 27 листопада по 1 грудня  в Академії Прикладних наук у новому Сончу (Польща). Метою візиту було читання гостьових лекцій для студентів, зустріч з викладачами та адміністрацією Академії для налагодження  міжнародної співпраці та організації мобільності. Найперше було знайомство з керівництвом університету.

Професор Оксана Боднар в Академії прикладних наук

У залі сенату Дмитро Боднар, Boguslawa Gawel, Оксана Боднар, J〓zef Ciuła, Tadeusz Kudlacz

У залі сенату Дмитро Боднар, Boguslawa Gawel, Оксана Боднар, Jоzef Ciuła, Tadeusz Kudlacz

Зокрема, на першу зустріч запросили проректор з науки і розвитку Академії dr hab. inż.
Józef Ciuła, prof. ANS і  декан економічного факультету prof. dr hab. Tadeusz Kudlacz,  в розмові з якими було окреслено окремі напрями співпраці на основі діючого договору про  співпрацю. Зокрема, проректор цікавився, як оцінюються та аналізуються результати діяльності науково-педагогічних працівників нашого університету. Dr hab. Zdzisława Zacłona, prof. ANS, декан факультету суспільних наук та мистецтв та заступник декана mgr Boguslawa Gawel ознайомили зі специфікою функціонування факультету, з магістерськими програмами, їх акредитацією та новими вимогами до викладачів.

Tadeusz Kudlacz, Zdzisława Zacłona, Boguslawa Gawel  та О. Боднар обговорюють напрями співпраці

Tadeusz Kudlacz, Zdzisława Zacłona, Boguslawa Gawel та О. Боднар обговорюють напрями співпраці

Також обговорення стосувалось аналізу статей журналу «Eruditio et Ars»  та підвищення вимог до публікацій. Професор О.Боднар подала для друку статтю до  журналу «MODERN DETERMINANTS OF CHANGE MANAGEMENT IN THE SYSTEM OF GENERAL SECONDARY EDUCATION IN UKRAINE».  Відтак було запропоновано О.Боднар стати членом редколегії журналу.

У рамках візиту було проведено кілька лекцій, зокрема для студентів спеціальності «Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna» (5 семестр, магістерська п’ятирічна програма). Тематика лекцій була пов’язана з постмодерністською педагогікою, одна з яких: «Analiza pracy nauczyciela w kontekście pedagogiki postmodernistycznej».

О. Боднар зі студентами магістерської програми після лекції

В останній день візиту відвідала також перед від’їздом своїх друзів в Краківському економічному університеті,  теплий прийом був прийом  у декана факультету адміністрації prof.
dr hab. Marcina Zawickiego. Провела тренінг для групи спеціальності «Адміністрація» на тему «Architektura przyszłości: teoria podejmowania decyzji w modelowaniu struktury firmy w nowej cywilizacji».

О.Боднар  під час проведення тренінгу

О.Боднар під час проведення тренінгу

Результат важко виміряти: новий досвід спілкування польською мовою, нові друзі, плани про міжнародну співпрацю  і теплі розмови у польський кав’ярнях з новими коліжанками! Дякую усім польським друзям за допомогу у перебуванні, а також адміністрації університету за підтримку та сприяння візиту! Продовження буде…

Професор кафедри