Профорієнтаційна зустріч
викладачів кафедри соціальної роботи
та менеджменту соціокультурної
діяльності ТНПУ
з одинадцятикласниками м.Золочів
05 грудня 2023 року відбулася профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності з одинадцятикласниками Золочівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області.
Під час зустрічі завідувач кафедри, професор Сорока Ольга Вікторівна наголосила на важливості професії «соціальний працівник» на сьогоднішньому етапі розвитку суспільства та в умовах відкритої повномасштабної агресії росії в Україні.
Вітальне слово завідувача кафедри проф.Сороки О.В.
Гарант освітньо-професійної програми «Соціальна робота» (перший, бакалаврський рівень) доц. Лещук Г. В. розповіла одинадцятикласникам про освітню програму та про особливості навчання за нею. Можливості поетапного навчання та подальшого працевлаштування розкрила у своєму виступі проф. Олексюк Н. С. Зустріч пройшла в дружній атмосфері.
Виступ гаранта ОПП «Соціальна робота» доц.Лещук Г.В.
Дякуємо за допомогу в організації заходу керівництву Золочівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 та соціальному педагогу закладу, випускниці ОПП «Соціальна педагогіка» ТНПУ ім.В.Гнатюка, Борик Наталії Степанівні.
Проф.кафедри соціальної роботи
та менеджменту соціокультурної діяльності
Олексюк Н.С.