На війні загинув випускник ТНПУ Ярослав Кондришин
На війні загинув випускник ТНПУ

Ярослав Кондришин

Ярослав Кондришин навчався на фізико-математичному факультеті, здобув освіту вчителя інформатики та математики. Згодом, працював у Технічному коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя.

Улітку 2023 року Ярослав став бійцем 42 окремої механізованої бригади. 27 листопада під час виконання бойового завдання у Бахмутському районі на Донеччині загинув. Йому назавжди залишиться 38.

Ярослав Кондришин

Кондришин Я.

Людяний, чесний, щирий та дієвий патріот - таким Ярослава пам'ятають усі, хто його знав. Вихованець тернопільського осередку Спілки Української Молоді, був активним членом ВО"Свобода" та товариства "Просвіта". Неодноразово спостерігачем відстоював чесність проведення виборів.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душах рідних. Спи спокійно, Герою, і душа твоя хай з Богом спочине. Щирі співчуття рідним. Вклоняємось перед стійкістю духу та патріотизмом Воїна.

Чин похорону відбудеться о 12 годині 6 грудня у церкві Різдва Пресвятої Богородиці, с.Смиківці.