Профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності ТНПУ з учнями м.Хоростків (ФОТО)

Профорієнтаційна зустріч

викладачів кафедри соціальної роботи

та менеджменту

соціокультурної діяльності ТНПУ
з учнями
м.Хоростків

05 грудня 2023 року відбулася профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності з учнями одинадцятого класу ліцею №1 м. Хоростків Хоростківської міської ради Тернопільської області.

На початку зустрічі професор Олексюк Наталія Степанівна привітала її учасників та розповіла майбутнім вступникам про суспільне значення професії «соціальний працівник», затребуваність фахівців галузі в Україні й закордоном, можливості працевлаштування випускників освітньо-професійної програми «Соціальна робота» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Відкриття зустрічі проф. Олексюк Н.С.

Завідувач кафедри, професор Сорока Ольга Вікторівна розповіла одинадцятикласникам про досягнення Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка і його місце в системі професійної підготовки кадрів, про кафедру соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності й сфери наукових інтересів викладачів. Ольга Вікторівна наголосила на високій ефективності професійної підготовки майбутніх фахівців із соціальної роботи, що забезпечується системою практик, які студенти мають можливість проходити у більш ніж 50-ти соціальних службах (за вибором студента), починаючи з першого семестру навчання.

Виступ завідувача кафедри проф. Сороки О.В.

Гарант ОПП «Соціальна робота» доцент Лещук Галина Василівна розповіла учасникам зустрічі про освітню програму та особливості навчання за нею. Галина Василівна провела для одинадцятикласників он-лайн-екскурсію університетом, факультетом та ознайомила присутніх з можливостями поза навчального розвитку в творчих колективах, спортивних секціях, залах бібліотеки.

Виступ гаранта ОПП «Соціальна робота» доц. Лещук Г.В.

Зустріч відбулася в теплій робочій атмосфері.

Дякуємо за допомогу в організації заходу керівництву ліцею №1 м. Хоростків, класному керівнику Щур Іванні Степанівні та соціальному педагогу закладу, випускниці ОПП «Соціальна педагогіка» другого (магістерського) рівня вищої освіти ТНПУ ім.В.Гнатюка, Іванів Руслані Євгенівні.

Олексюк Н.С.

професор кафедри соціальної роботи