Студенти ТНПУ ім.В. Гнатюка здобули чимало медалей на чемпіонаті України з боротьби дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху (ФОТО)
Студенти ТНПУ ім.В. Гнатюка здобули
чимало медалей на чемпіонаті України

з боротьби дзюдо серед спортсменів

з порушеннями слуху

2-3 грудня у спортивному комплексі ЗУНУ відбувся чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху.

У складі збірної команди Тернопільської області успішно виступили студенти факультету фізичного виховання, учні Тернопільського регіонального центру та ДЮСШІ «Інваспорт».

Серед жінок у ваговій категорії до 57 кг срібною призеркою стала студентка факультету фізичного виховання, майстер спорту України міжнародного класу Волянюк Софія.

Софія Волянюк (у синьому кімоно) проводить атакуючу дію

Її колега по команді, другокурсниця Винниченко Галина у ваговій категорії до 78 кг здобула бронзову нагороду змагань.

У надважкій ваговій категорії понад 78 кг, теж другокурсниця факультету фізичного виховання, заслужений майстер спорту України Бала Марія впевнено стала чемпіонкою змагань.

Марія Бала (у білому кімоно) проводить переможний прийом

Серед чоловіків чемпіонство у ваговій категорії до 60 кг виборов третьокурсник факультету фізичного виховання, майстер спорту України Костенко Іван. Йому у фіналі поступився першокурсник Кохан Денис, виборовши срібну нагороду змагань.

Його колеги по команді, а саме третьокурсник Блоха Віктор у ваговій категорії до 66 кг та студент четвертого курсу Василик Микола у ваговій категорії до 73 кг, здобули бронзові нагороди чемпіонату. Причому, вони є кандидатами в майстри спорту України, чемпіонами і призерами чемпіонатів України з вільної та греко-римської боротьби.

Блоха Віктор і Василик Микола успішно поєднують суміжні види єдиноборств і досягають у них успіхів.

Уже згадуваний Кохан Денис також виступив серед юніорів і став чемпіоном у ваговій категорії до 60 кг.

Студенти факультету фізичного виховання - переможці і призери чемпіонату України з дзюдо

Наші здобувачі освіти за результатами змагань, відібрані у склад збірної команди України з підготовки до чемпіонату світу, що відбудеться у квітні 2024 року в Казахстані.

Студенти факультету фізичного виховання зі своїми наставниками

Вітаємо наших студентів з успіхами та бажаємо міцного здоров'я, нових високих результатів, перемог і завжди досягати поставлених цілей, а всім нам найважливішої перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Доцент Шандригось В.І.