Мандрували Італією: магістерський концерт Олександра Пастушенчина (ФОТО)

Мандрували Італією:
магістерський концерт
Олександра Пастушенчина

Магістерський проєкт «Canzone Napolitana» у виконанні Олександра Пастушенчина відбувся сьогодні, 6 грудня, в актовій залі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Музичний супровід забезпечила концертмейстерка Софія Федик.

Мистецькі та наукові поради лунали від керівника, доцента кафедри музикознавстава та методики музичного мистецтва, заслуженого діяча мистецтв України Анатолія Ороновського.

Перша арія «Nessun Dorma» про кохання з першого погляду. Неаполітанська пісня «Tu, ca nun chiagne» славиться надмірною емоційністю та глибиною виразу. Композиція «Non ti scordar di me», що в перекладі означає «не забудь мене» стала символом вічності та кохання.

Виступає Олександр Пастушенчин

Акардеоніст Петро Пісяк – студент класу заслуженого працівника культури України Анатолія Баньковського наче занурив глядачів у музику вогню, пристрасті та чуттєвості з музичною композицією «Tango Pour Claude», а гітарист Роман Архитко заповнив актову залу своєю майстерністю та відчуттям ритму.

У виконанні Олександра Пастушенчина неаполітанська пісня «Dicitencello vuie» розлилася залом, а разом із ним почуття кохання та суму за втраченим часом. Італійський твір «Torna a Surriento» про красиве місто на Амальфійському узбережжі в Італії, про тугу за рідним краєм. Пісня «O Sole mio» сьогодні перекладені різними мовами світу, яка розповідає про море, що надихає своєю красою та мріями.

Материнська любов -  єдина, яка не знає зради. Під час виконання пісні «Mamma» Олександр передав глядачам почуття дитинства та глибоку повагу до матері, вдячність та турботу.

Завершили магістерський концерт піснею про закоханого солдата «O surdato nnammurato», що співзвучне сьогодні для нас і українських Героїв. Постійна боротьба все дужче викликає у захисників тугу за рідною домівкою та коханою дівчиною, але нещадна війна вирішує все за нас.

Красномовний супровід заходу озвучено ведучою Дарією Познанською.

На фото Софія Федик, Олександр Пастушенчин і Дарія Познанська

Олександр Пастушенчин працює і над власною творчістю, у своєму доробку має вже 6 авторських пісень, які вільно можна прослухати у соціальних мережах співака.

Фото на згадку про магістерський концерт

Найщиріші вітання випускнику, керівнику та всім дотичним до магістерського концерту, які занурили глядачів у світ неаполітанської пісні.

Христина Надала