Студенти ТНПУ вивчають давню музичну культуру (ФОТО)

Студенти ТНПУ вивчають

давню музичну культуру

Протягом першого семестру 2023–2024 навчального року студенти 1-го курсу спеціальностей 025 «Музичне мистецтво» та 014.13 «Середня освіта (Музичне мистецтво)» опановували історію світової музичної культури від витоків до XVII століття включно, а здобувачі вищої освіти 3-го курсу – старовинну українську музичну спадщину (від зародження до початку ХІХ століття).

Студентам було запропоновано низку тематичних блоків, які стосуються естетики і теорії музики, осередків і персоналій, нотних систем, жанрів і стилів музичної культури Античності, Середньовіччя, Ренесансу і Бароко, а також аудіозаписи та відеозаписи шедеврів артефактів давніх епох у виконанні кращих українських і зарубіжних солістів та художніх колективів. В якості джерельної бази й навчальної літератури рекомендовано інтернет-ресурси провідних мистецьких організацій і новітні видання з історії світової та української музичної культури, розміщені в електронній бібліотеці ТНПУ та у віртуальному освітньому середовищі Moodle.

Середньовічне нотолінійне письмо

Підручник з історії світової музики

Посібник з історії західної музики

Підручник з історії української музики