На фізико-математичному факультеті ТНПУ триває Всеукраїнський інноваційний освітній проєкт (ФОТО)

На фізико-математичному факультеті ТНПУ

триває Всеукраїнський інноваційний

освітній проєкт

У рамках реалізації Всеукраїнського інноваційного освітнього проєкту «Організаційні та науково-методичні умови створення STEM-центрів» викладачі кафедри інформатики та методики її навчання (Мирон Громяк, Галина Генсерук, Надія Балик, Сергій Мартинюк, Світлана Лещук) провели семінар-консультацію для вчителів інформатики та математики Підгаєцької громади з питань організації STEM-навчання.

Семінар розпочинає декан фізико-математичного факультету Мирон Громяк

Завідувач кафедри інформатики та методики її навчання Галина Генсерук розповідає про стан впровадження STEM-освіти у ТНПУ

Під час семінару спікери поділилися досвідом організації та функціонування STEM-центру ТНПУ імені Володимира Гнатюка, обговорили питання підготовки педагогів до впровадження STEM-освіти та перспективних напрямів реалізації інноваційного освітнього процесу.

Найбільше цікавлять технології 3D-друку

Цікаві STEM-проєкти, які можна реалізувати у школі

Учителі ознайомилися зі станом матеріально-технічної бази та навчально-методичним забезпеченням STEM-центру, отримали вичерпні відповіді щодо створення шкільного STEM-центру.

Керівник STEM-центру,

Надія Балик