Хіміко-біологічний факультет ТНПУ на Дні науки у Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18 (ФОТО)

Хіміко-біологічний факультет ТНПУ

на Дні науки у Тернопільській ЗОШ

І-ІІІ ступенів № 18

30 листопада 2023 року викладачі та студенти хіміко-біологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка взяли участь у Дні науки, який відбувся в Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 18.

Представники хіміко-біологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка взяли участь у навчально-профорієнтаційному заході «День науки», що відбувався на базі загальноосвітньої школи № 18 м. Тернополя. А саме завідувач кафедри хімії та методики її навчання – Барановський В.С., старший лаборант кафедри хімії та методики її навчання – Голодюк І.М. та студенти: Метельська Ірина, Тріщук Тарас, Дідух Наталя, Федорчак Вікторія.

Учні з цікавістю спостерігали за хімічними експериментами

Лаборант і студенти проводять експерименти

Профорієнтаційна зустріч стала цінним джерелом знань для школярів. Вони дізналися про сучасні біотехнології методи культивування клітин і рослин in vitro, познайомилися з унікальними морфологічними і фізіологічними особливостями ахатин, а також побачили цікаві і захоплюючі хімічні досліди та експерименти.

Щиро дякуємо за гостинність директору Забродському Руслану Петровичу та усьому педагогічному колективу Тернопільської загальноосвітньої школи № 18. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Студентка групи СОПН-36
Ірина Метельська