Студенти факультету фізичного виховання ТНПУ - призери Кубка України зі спортивного туризму! (ФОТО)
Студенти факультету

фізичного виховання ТНПУ -

призери Кубка України зі спортивного туризму!

З 1 по 3 грудня 2023 р. у с. Розсошенці на Полтавщині відбувся Кубок України зі спортивного туризму – пішохідний туризм. Організатори змагань Міністерство молоді та спорту України та Федерація спортивного туризму України.

У змаганнях брали участь студенти факультету фізичного виховання ТНПУ: Мар’ян Цапай (магістрант), Денис Пелехатий (4 курс), Максим Бородай (1 курс).

Призери Кубка України

Наші студенти у командних змаганнях вибороли три срібних нагороди на дистанції: «Смуга перешкод», «Рятувальні роботи» та в загальному заліку Кубка України серед 11 команд з 9 областей.

Учасники змагань

Командна робота

Вітаємо студентів з успішним виступом на Кубку України! Бажаємо нових спортивних перемог!

На дистанції

Доцент кафедри ТОМФВ