ТНПУ вітає з успішним захистом дисертації (ФОТО)
ТНПУ вітає

з успішним захистом дисертації!

07 грудня 2023 року У ТНПУ відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради  ДФ 58.053.038 під головуванням Косович Ольги Василівни– доктора філологічних наук, професор, завідувача кафедри романо-германської філології ТНПУ. На порядку деному ради розгляався захист дисертації Трачук Катерини Василівни на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 035 «Філологія».

Назва дисертації: «Концепт багатства в українському фольклорі». Науковий керівник - Лабащук Оксана Василівна, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри української та зарубіжної літератур і методик їх навчання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Початок засідання

Початок захисту

Переходимо до обговорення

Неприховані емоції

За свідченням усіх учасників засідання, захист пройшов на високому рівні.

Щирі слава вітань та побажання від наставників

Щирі слава вітань та побажання від наукових наставників

Вітаємо Катерину Василівну Трачук та наукового керівника Оксану Василівну Лабащук з успішним захистом та бажаємо нових наукових здобутків!

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати!

Відділ у справах молоді ТНПУ