![ЗМІ про нас. Гостова лекція професоа ТНПУ в Луцькому національному технічному університеті ЗМІ про нас. Гостова лекція професоа ТНПУ в Луцькому національному технічному університеті](/upload/iblock/024/024d211b740c26577739f37f624c3450.jpeg)
Гостова лекція професоа ТНПУ
в Луцькому національному технічному університеті
7 грудня 2023 р. відбулася відкрита лекція для здобувачів ОП Професійна освіта (комп’ютерні технології) та Середня освіта (інформатика). Гостьовий лектор - Горбатюк Роман Михайлович – доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Інженерної академії України, завідувач кафедри машинознавства і транспорту Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка.
![ЦОТ](https://lntu.edu.ua/sites/default/files/inline-images/IMG_9646.jpeg)
«Система освіти України в умовах сучасності»: такою глобальною була тема лекції. Професор Роман Горбатюк запропонував віртуальній аудиторії нетрадиційний спосіб спілкування за методом Сократа: задавав питання, а потім разом із здобувачами освіти шукав на них відповіді.
Упродовж лекції були виокремлені основні риси сучасного фахівця: вміння адаптуватися до невизначеності; знання іноземних мов (бажано двох або й більше); спроможність до самонавчання; прагнення до самовдосконалення; гнучкість і здатність працювати в особливих умовах. Сучасна система освіти має дати можливість здобувачу отримати грунтовні фахові знання та вміння та поєднати їх із практичною підготовкою.