Студенти ТНПУ відвідали Тернопільський Благодійний фонд «Карітас» (ФОТО)

Студенти ТНПУ відвідали

Тернопільський Благодійний фонд «Карітас»

Благодійність – це справа, яку потрібно відчувати серцем. Ми впевнені, що світ та наше майбутнє може змінити людина, яка матиме правильний старт у житті, тому наша основна мета – це ефективна підготовка фахівців соціальної сфери.

Студенти факультету педагогіки і психології спеціальності 231 «Соціальна робота», група СР-18 в рамках вивчення дисципліни «Благодійність і волонтерство у соціальній роботі» під керівництвом доцента кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Галини Михайлівни Олійник відвідали Тернопільський Благодійний фонд «Карітас».

Озайомлення першокурсників з історією та метою створення Благодійного фонду «Карітас Тернопіль»

Благодійний фонд «Карітас Тернопіль» зареєстрований і розпочав свою діяльність в місті Тернопіль у грудні 1994 р. Ця організація – структурний підрозділ Міжнародного Благодійного фонду «Карітас України». Він працює у тісній співпраці з МБФ «Карітас Європи» та «Карітас Інтернаціональний.»

Карітас – це благодійна організація Української Греко-Католицької Церкви, яка надає допомогу потребуючим людям, які опинились у складних життєвих обставинах незалежно від їх віросповідання, національності або соціального статусу.

Цікава розповідь  соціального працівника,  фахівця по роботі з волонтерами Наталії Процик

Цікава розповідь соціального працівника, фахівця по роботі з волонтерами Наталії Процик

Дуже приємно, що на сьогоднішній день в БФ «Карітас» працюють кваліфіковані соціальні працівники, які є випускниками ТНПУ ім. В Гнатюка, ОПП «Соціальна робота». Це розумні, креативні, надзвичайно добрі душею особистості: Процик Наталія, Калиняк Тетяна, Гурська Анастасія та магістрантка другого курсу ОПП «Соціальна педагогіка
» Креховець Юлія.

Доцент Галина Олійник, випускники ТНПУ ім. В. Гнатюка, спеціальність «Соціальна робота» -Процик Наталія, Калиняк Тетяна, Гурська  Анастасія, Креховець Юлія

Доцент Галина Олійник, випускники ТНПУ ім. В. Гнатюка, спеціальність «Соціальна робота» -Процик Наталія, Калиняк Тетяна, Гурська  Анастасія, Креховець Юлія

Першокурсники збагатилися новою інформацією, яка стане потрібною в їхній професії. Студенти, які вперше побували в Карітасі, дуже захоплені, у них позитивні емоції, які переповнюють їх. Вони дізналися про історію та мету створення "
Карітас Тернопіль", а також про проєкти, які діють: це  проєкти дитячого напрямку; духовної підтримки; гуманітарного напрямку; турбота про осіб з інвалідністю; турбота про осіб похилого віку; рух за життя; волонтерський рух.

Майбутні соціальні працівники збагатилися новою та потрібною інформацією

Тепла атмосфера, дружнє чаювання та несподівані подарунки, все це надихнуло майбутніх соціальних працівників для успішного навчання та практичної діяльності.

Фото на згадку БФ «Карітас»

Кафедра соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності висловлює вдячність за співпрацю з нами. Ми надіємося на майбутні продуктивні зустрічі…

Доцент кафедри соціальної роботи
та