19 січня у ТНПУ відбудеться захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук

19 січня у ТНПУ відбудеться

захист дисертації на здобуття

наукового ступеня доктора педагогічних наук

19 січня 2024 року о 10: 00 год. у спеціалізованій вченій раді з присудження наукового ступеня доктора наук Д 58.053.01 Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбудеться захист дисертації Бурак Валентини Геннадіївни на тему "Теоретичні і методичні основи підготовки майбутніх фахівців готельно-ресторанної справи в закладах вищої освіти" на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Науковий консультант
:

Слюсаренко Ніна Віталіївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки, психології й освітнього менеджменту імені проф. Є. Петухова Херсонського державного університету.

Опоненти:

Кільдеров Дмитро Едуардович, доктор педагогічних наук, професор, декан інженерно-педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова;

Козловський Юрій Михайлович,
доктор педагогічних наук, професор, заступник директора з науково-педагогічної роботи Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка»;

Плачинда Тетяна Степанівна, доктор педагогічних наук, професор, заступник директора з навчально-методичної роботи Комунального навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості Коцюбинського.

Захист дисертації відбудеться у 24 аудиторії (другий поверх головного корпусу).

Онлайн-трансляція захисту буде проводитись на офіційному ютуб каналі університету (https://www.youtube.com/@TNPUUniversity).