Студенти факультету фізичного виховання на вершині спортивного рейтингуСтуденти факультету фізичного виховання на вершині спортивного рейтингу


14 грудня відбулось засідання Президії федерації легкої атлетики Тернопільської області, де були підбиті підсумки спортивного сезону. Серед героїв спортивного року були і студенти ТНПУ ім. В.Гнатюка. Кращою спортсменкою серед молоді (вік до 23 років) визнано магістрантку факультету фізичного виховання майстра спорту України Стребкову Наталю; серед юніорів (вік до 19 років) студентів ІІ курсу кандидатів в майстри спорту Карюка Івана та Більчак Оксану.

За результатам рейтингу серед тренерів з легкої атлетики Тернопільської області (юніори U-20, молодь U-23, дорослі) третє місце посів викладач кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту заслужений тренер України Васірук М.С.

За досягнуті успіхи президент федерації легкої атлетики Тернопільської області доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Єднак В.Д. вручив пам’ятні сувеніри та цінні призи.

 

Доц. каф.ТМОПС Єднак В.Д.


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси