Олімпійська конференція в ТНПУ: пам'ятні моменти
Олімпійська конференція в ТНПУ:

пам'ятні моменти

Традиційна Всеукраїнська наукова конференція відбулась 1 лютого у Тернопільському національному педагогічному університеті ім.Володимира Гнатюка.

Ректор ТНПУ — Богдан БУЯК та декан факультету фізичного виховання ТНПУ — Віктор ШАНДРИГОСЬ звернулись з вітальним словом до усіх присутніх, а також вшанували пам’ять полеглих захисників та захисниць у боротьбі за територіальну цілісність України хвилиною мовчання.

Голова Тернопільського осередку Національного Олімпійського Комітету України, народний депутат України - Іван КАЛАУР доповів про розвиток фізичної культури і спорту на Тернопільщині, співпрацю з громадськими організаціями та територіальними громадами з якими визначені спільні цілі та завдання для популяризації олімпійського руху в області.

Під час пленарного засідання конференції були відзначені кращі студенти-волонтери факультету фізичного виховання ТНПУ за допомогу в організації і проведенні спортивно-масових заходів.

Відзначення найактивніших студентів факультету

Також, на конференцію завітав студент університету Максим ПАНЧУК — учасник четвертих зимових юнацьких олімпійських ігор у Канвондо. Спортсмен поділився досвідом зі студентами, після чого був нагороджений сувенірами та подарунками від керівництва університету та НОК України.

Вручення відзнаки ТНПУ Максиму Панчуку

Подарунки для ТНПУ від Максима Панчука

Набір сувенірних значків із Канвондо

Олександр БІРЮКОВ — Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, начальник Тернопільського обласного відділення КФВС МОН України доповідав про змагання Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги та особливості їх організації.

Микола БОЖИК доповів про аспекти розвитку зимових видів спорту на Кременеччині.

Ярослав ГАЛАН доповідав про проект «Олімпійська Мрія».

По завершенню Всеукраїнської наукової конференції усі учасники зробили традиційне спільне фото на згадку.

Спільне фото після зустрічі

Віктор ШАНДРИГОСЬ