![ТНПУ запрошує до участі у конференції «Інклюзивна освіта: ідея, стратегія, результат» (ФОТО) ТНПУ запрошує до участі у конференції «Інклюзивна освіта: ідея, стратегія, результат» (ФОТО)](/upload/iblock/ac1/ac1b5b12504773146737f8b658d0ae24.jpg)
ТНПУ запрошує до участі у конференції
«Інклюзивна освіта:
ідея, стратегія, результат»
Раді запросити вас до участі у ІV Всеукраїнській міждисциплінарній конференції з міжнародною участю, яка відбудеться 25 квітня 2024 р. (онлайн-формат) на базі інклюзивно-ресурсного центру ТНПУ ім. В. Гнатюка: «Інклюзивна освіта: ідея, стратегія, результат».
Інформаційний лист: conf_inclusion_TNPU_2024
У рамках заходу є нагода отримати:
· Сертифікат участі у конференції (8 год.);
· Свідоцтво про підвищення кваліфікації (30 год.), яке видається Центром післядипломної освіти ТНПУ відповідно до вимог Постанови КМ України від 21.08.2019 р. № 800. Освітня програма «Стратегування інклюзивного середовища закладу освіти»;
· Публікацію у збірнику матеріалів конференції.
Долучайтеся до заходу, діліться власними напрацюваннями та отримуйте нові знання й ідеї.
Кінцева дата подачі заявок: 20 квітня 2024 р.
Запрошуємо приєднатись до спільноти інклюзивно-ресурсного центру ТНПУ у Fb: https://www.facebook.com/groups/Inclusion.TNPU та до групи учасників конференції у Viber: https://invite.viber.com/?g2=AQA%2F1YMccf%2Fm900parznsSf%2FR9gJRwQL5Zm4jbLwCu7jlKk3qZ%2BD04MD8scteUvx
![Партнери заходу - 2024 Партнери заходу - 2024](/news-2023/Партнери заходу - 2024.jpg)
Партнери заходу - 2024
![Чекаємо вас на конференції! Чекаємо вас на конференції!](/news-2023/Чекаємо вас на конференції!.jpg)
Чекаємо вас на конференції!
З повагою
Зоряна Удич, Ірина Шульга