Доброї долі магістрам хіміко-біологічного факультету та факультету педагогіки та психології ТНПУ (ФОТО)

Доброї долі магістрам

хіміко-біологічного факультету

та факультету педагогіки та психології ТНПУ

Урочиста церемонія вручення дипломів магістрам добігає до свого завершення. Випускники закарбовують у пам’яті ліченні хвилини перебування в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка, аби сповна насолодитись щасливими моментами у рідних стінах. Цього разу – це молоді люди хіміко-біологічного факультету та факультету педагогіки та психології.

Не дивлячись на погодні умови та вихідні дні, випускники хіміко-біологічного факультету та факультету педагогіки та психології відвідали ТНПУ, щоб отримані довгоочікувані дипломи здобувачів вищої освіти. Розділити радісний день прийшли батьки, рідні, друзі та університетська родина.

З офіційним завершення вищого навчального закладу привітав магістрів ректор ТНПУ Богдан Буяк: «Радий бачити кожного у цій актовій залі. Відрадно, що сьогодні зібралась численна кількість людей, які прийшли вболівати за вас, адже закінчення магістратури – це вагомий крок вперед, назустріч новим мріям і цілям. Я бажаю, щоб всі ваші починання провадив Господь Бог, а спільні донати наближали до омріяної Перемоги. Слава України! Слава Збройним Силам!»

Вітальне слово ректора ТНПУ Богдана Буяка

Щирі вітання лунали й від першої проректорки Надії Дробик. Під час вітального слова Надія Михайлівна нагадала випускникам спільні перші зустрічі на хіміко-біологічному факультеті, наукові практики, екскурсії на виробництві: «Дорогі випускники, ви добре знаєте, що ми вас любимо, адже родина хіміко-біологічного факультету не вміє по-інакшому. Я бажаю, аби ви використали всі набуті знання у цих стінах і щиро вірю, що гордо нестимете ймення випускника хіміко-біологічного факультету ТНПУ».

«На жаль, сигнал «повітряна тривога» вкотре нагадав, у який складний час ми живемо», - розпочала промову Оксана Боднар - декан хіміко-біологічного факультету, яка повідомила про місцезнаходження укриття та всіх охочих закликала пройти в нього. Також Оксана Ігорівна подякувала присутнім за спільні радісні миті з випускниками 2023 року, адміністрації за створені максимально комфортні умови для навчання, а Збройним Силам України за життя. Закликала магістрів не забувати університетську родину, бо тут завжди раді допомогти як в освітньо-науковій діяльності, професійному зростанні, так і чекають на чашечку запашної кави.

Магістри отримували й по 2 дипломи, дехто з відзнаками

Випускники хіміко-біологічного  факультету 2023 року.

Випускники хіміко-біологічного факультету 2023 року

Офіційну частину вручення розбавили виступами студентів, побажаннями від кураторів, приємними подарунками для випускників і на добру пам’ять факультету від магістрів 2023 року. Зворушили виступи винуватців свята, які у своїх промовах згадували найкращі юні роки студентства, виїзні поїздки та різні організаційні моменти, які вдало реалізовували завдяки дружньому викладацькому складу хіміко-біологічного факультету.

Колектив хіміко-біологічного факультету

Більше фото дивіться в альбомі  Вручення дипломів хіміко-біологічного факультету, 2023 р. випуску

З трепетом лунали слова вдячності й від студентів факультету педагогіки і психології. Стримуючи сльози, магістри ділились сокровенним, як можливо поєднувати навчання, сімейне життя та попри це вчитись на відмінно. Дякували викладачам за розуміння, підтримку, наукові та професійні поради, мудрі життєві настанови та людяність, адже відчували себе частинкою великої факультетської родини.

Зоряна Адамська – декан факультету педагогіки та психології у своєму виступі закцентувала увагу на переповненій глядацькій залі, адже найбільша кількість випускників ТНПУ саме на факультеті педагогіки та психології: «Серце кожного викладача, присутнього тут сьогодні, сповнене захоплення та  гордості, споглядаючи на вас у такій численності. Очі розбігаються від кількості розумних, талановитих, креативних і творчих молодих людей. Впродовж цих років ми намагалися дати все найкраще та сподіваємось, що ви відчували це». Зоряна Михайлівна побажала магістрам особистісного та професійного зростання та закликала працювати з великою любов’ю та наполегливістю до улюбленої справи, бо люди це відчувають.

Заступниця декана відділення «Початкова та дошкільна освіта. Менеджмент» Ірина Шульга та заступниця декана «Психолого-педагогічне» відділення Надія Горішна побажали випускникам щасливої та мирної долі у дорослому та самостійному житті, а також закликали ніколи не боятися ставити перед собою високі цілі, бо успіх починається з них.

Моменти, загарбовані у пам'яті магістрів ФПП 2023 року випуску

Моменти, загарбовані у пам'яті магістрів ФПП 2023 року випуску

Під час вручення дипломів усі присутні не лише вболівали за випускників 2023 року, а й насолоджувались музичними виступами, танцювальним номером від ансамблю «Веснянка» під керівництвом Людмили Щур. На завершення зробили спільне фото, яке обов’язково зберігатиметься в архіві факультету педагогіки та психології.

Набільша кількість випускників 2023 року - на факультеті педагогіки та психології

Більше фото дивіться в альбомі
 Випуск магістрів 2023 факультету педагогіки та психології

Христина Над