Настановча конференція з управлінської практики магістрантів ТНПУ спеціальності «Туризм» відбулася у Тернопільській міській раді (ФОТО)

Настановча конференція

з управлінської практики

магістрантів ТНПУ спеціальності «Туризм»

відбулася у Тернопільській міській раді

6 лютого у приміщенні Тернопільської міської ради відбулася настановча конференція та ознайомча лекція з управлінської практики магістрантів спеціальності «Туризм». Магістранти протягом шести тижнів будуть проходити управлінську практику на базі управління стратегічного розвитку міста під керівництвом його начальника Юрія Дейнеки.

Під час вступної лекції Юрій Петрович розповів про головні напрями діяльності та здобутки управління стратегічного розвитку: міжнародну та інвестиційну діяльність, зовнішню рекламу, виконання Стратегічного плану розвитку Тернопільської міської громади.

Ознайомча лекція начальника управління стратегічного розвитку міста Юрія Дейнеки

Окремо охарактеризував туристичну діяльність міста: роботу туристично-інформаційного центру, співпрацю з туристичними підприємствами та індустрією гостинності, організацією міжнародних і місцевих заходів.

Магістранти спеціальності Туризм ТНПУ під час лекції Магістранти спеціальності Туризм ТНПУ під час лекції

Протягом управлінської практики студенти будуть вивчати туристичну індустрію міста та напрацьовувати ідеї щодо потенційних проєктів у сфері туризму.

Начальник управління стратегічного розвитку міста Юрій Дейнека спілкується з магістрантами

Особливо актуальною тематикою на даний час є дослідження безбар’єрності закладів гостинності та туристичної інфраструктури міста через зростання кількості людей з обмеженими можливостями. Ця проблема теж буде досліджена у процесі проходження студентами управлінської практики.

Методист управлінської практики,
 доцент кафедри географії України і туризму
 Іван Рудакеви
ч