Настановча конференція з педагогічної практики  для магістрів-полоністів  у ТНПУ (ФОТО)
Настановча конференція

з педагогічної практики

для магістрів-полоністів у ТНПУ

Педагогічна практика - це невід’ємна складова підготовки майбутніх спеціалістів. Вона є важливим етапом професійного зростання.

1 лютого 2024 року (у змішаному форматі) відбулася настановча конференція з педагогічної практики для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти  групи мСОПМУ-13 факультету філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Настановча конференція для магістрантів відбулася у змішаному форматі

У конференції взяли участь: декан факультету філології і журналістики, доктор філологічних наук, професор Вільчинська Т.П., заступник декана, кандидат філологічних наук, доцент Вербовецька О.С. та методисти практики: доктор педагогічних наук,  професор Грицак Н.Р., завідувач кафедри української мови та славістики, доцент Бачинська Г.В., кандидат психологічних наук, викладач Вовк В.О., кандидат педагогічних наук, доцент Нестайко І.М, кандидат філологічних наук, доцент Заваринська І.Ф.

Декан факультету філології і журналістики Вільчинська Т. П. побажала студентам успішного проходження практики

Керівник практики магістрантів-полоністів - Заваринська І. Ф.

Доповідачі розповіли студентам про основну мету та завдання педагогічної практики у закладах освіти і висловили свої побажання щодо успішного її проходження.

Доцент кафедри
української мови