ТНПУ вітає Малоту Анастасію Анатоліївну з успішним захистом дисертації (ФОТО)

ТНПУ вітає Малоту Анастасію Анатоліївну

з успішним захистом дисертації

Вітаємо Малоту Анастасію Анатоліївну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки»

8 лютого 2024 року в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулося засідання (https://tnpu.edu.ua/naukova-robota/razova-spets-al-zovana-vchena-rada-df-58-053-046.php). На порядку денному – захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки».

Засідання разової спеціалізованої вченої ради

Назва дисертаційної роботи: «Методика змішаного навчання професійно орієнтованого усного спілкування англійською мовою майбутніх соціальних працівників».

Доповідь Малоти А.А.

Науковий керівник:

Задорожна Ірина Павлівна – доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.
  Науковий керівник - Задорожна Ірина Павлівна.
Науковий керівник - Задорожна Ірина Павлівна

Доктор філософії з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» Малота Анастасія Анатоліївна з науковим керівником, доктором педагогічних наук, професором, проректором з наукової роботи та міжнародного співробітництва Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.Задорожною Іриною Павлівною.
Доктор філософії з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» Малота Анастасія Анатоліївна з науковим керівником, доктором педагогічних наук, професором, проректором з наукової роботи та міжнародного співробітництва Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.Задорожною Іриною Павлівною.

Голова разової спеціалізованої вченої ради:

Сокол Мар՚яна Олегівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Офіційні опоненти:

Микитенко Наталія Олександрівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри іноземних мов для природничих факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка.

Черниш Валентина Василівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та методики навчання іноземних мов Київського національного лінгвістичного університет.

Синекоп Оксана Степанівна – доктор педагогічних наук, доцент, доцент кафедри англійської мови технічного спрямування №2 ФЛ Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Рецензент:

Дацків Ольга Павлівна – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Ознайомитися з онлайн-трансляцією захисту. ( https://www.youtube.com/c/TNPUUniversity )

Фото на згадку про успішний захист

Служба ученого секретаря