Початок науково-педагогічної практики туристів-міжнародників ТНПУ (ФОТО)

Початок науково-педагогічної практики

туристів-міжнародників ТНПУ

Невід’ємним елементом практичної підготовки майбутніх фахівців за магістерськими міждисциплінарними освітньо-науковими програмами є реалізація практичної компоненти. Починаючи із цього тижня, у магістрантів географічного факультету ТНПУ, які навчаються на освітній програмі «Міжнародний туризм та крос-культурні комунікації», розпочалась науково-педагогічна практика.

На початковому етапі практики, під час настановної конференції, декан географічного факультету, професор Андрій Кузишин та заступник декана, методист практики, доцент Сергій Задворний ознайомили здобувачів із вихідним положеннями практики: метою, змістом, завданнями, особливостями звітної документації та критеріями оцінювання.

Виступ професора А.Кузишина

Після проведення настановної конференції, магістранти відбули на базу практики – у Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола. Тут відбулася ознайомча зустріч, у якій взяли участь представники коледжу: завідувач відділення сфери послуг, кандидат географічних наук Світлана Добровольська та викладач Ольга Вовчук.

Виступ С. Добровольської

Світлана Добровольська ознайомила практикантів із особливостями організації освітнього процесу у коледжі та окремо закцентувала увагу на особливостях підготовки фахівців за спеціальністю 242 Туризм і рекреація.

С.Добровольська ознайомлює практикантів із спеціалізованими навчальними аудиторіями

Практиканти мали можливість також оглянути у форматі екскурсії освітній заклад, його матеріальну базу та навчально-методичне забезпечення. Ознайомча зустріч відбулася у жвавому та продуктивному форматі «запитання-відповідь».

Андрій Кузишин та Сергій Задворний

Учасники зустрічі

Впевнені, що магістранти під час проходження практики оволодіють та вдосконалять усі компетентності, які необхідні для науково-педагогічної діяльності у академічному середовищі.

Доцент кафедри географії України і туризму

Сергій Задворний