![Початок науково-педагогічної практики туристів-міжнародників ТНПУ (ФОТО) Початок науково-педагогічної практики туристів-міжнародників ТНПУ (ФОТО)](/upload/iblock/3f9/3f9c6146af417b971efabfe8da0c3b9f.jpg)
Початок науково-педагогічної практики
туристів-міжнародників ТНПУ
Невід’ємним елементом практичної підготовки майбутніх фахівців за магістерськими міждисциплінарними освітньо-науковими програмами є реалізація практичної компоненти. Починаючи із цього тижня, у магістрантів географічного факультету ТНПУ, які навчаються на освітній програмі «Міжнародний туризм та крос-культурні комунікації», розпочалась науково-педагогічна практика.
На початковому етапі практики, під час настановної конференції, декан географічного факультету, професор Андрій Кузишин та заступник декана, методист практики, доцент Сергій Задворний ознайомили здобувачів із вихідним положеннями практики: метою, змістом, завданнями, особливостями звітної документації та критеріями оцінювання.
Виступ професора А.Кузишина
Після проведення настановної конференції, магістранти відбули на базу практики – у Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола. Тут відбулася ознайомча зустріч, у якій взяли участь представники коледжу: завідувач відділення сфери послуг, кандидат географічних наук Світлана Добровольська та викладач Ольга Вовчук.
Виступ С. Добровольської
Світлана Добровольська ознайомила практикантів із особливостями організації освітнього процесу у коледжі та окремо закцентувала увагу на особливостях підготовки фахівців за спеціальністю 242 Туризм і рекреація.
С.Добровольська ознайомлює практикантів із спеціалізованими навчальними аудиторіями
Практиканти мали можливість також оглянути у форматі екскурсії освітній заклад, його матеріальну базу та навчально-методичне забезпечення. Ознайомча зустріч відбулася у жвавому та продуктивному форматі «запитання-відповідь».
Андрій Кузишин та Сергій Задворний
Учасники зустрічі
Впевнені, що магістранти під час проходження практики оволодіють та вдосконалять усі компетентності, які необхідні для науково-педагогічної діяльності у академічному середовищі.
Доцент кафедри географії України і туризму
Сергій Задворний