![Міжфакультетська співпраця у ТНПУ (ФОТО) Міжфакультетська співпраця у ТНПУ (ФОТО)](/upload/iblock/8a1/8a100eca33bc7e1a5d3a41a71aa92859.jpg)
Міжфакультетська співпраця у ТНПУ
8 лютого у ТНПУ відбувся міжфакультетський семінар із вдосконалення цифрової компетентності викладача. Доценти інженерно-педагогічного факультету Рак Володимир Іванович та Ящик Олександр Богданович висвітлили особливості роботи з мультимедійною дошкою.
Доценти Володимир Рак та Олександр Ящик інформують про особливості використання мультимедійної дошки
Детальніше про навігаційну панель
Слухачі - викладачі двох факультетів
Продемонстрували викладачам факультету філології і журналістики та факультету іноземних мов, які ресурси доцільно застосовувати на заняттях із філологічних дисциплін. Безперечно, така співпраця сприяє підвищенню якості освітнього процесу.
Любов Струганець,
професор кафедри української мови
та славістики