ТНПУ співорганізатор Всеукраїнської науково-практичної конференції "Професійна мистецька освіта: методичні аспекти"
ТНПУ співорганізатор Всеукраїнська науково-практична конференція "ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА: МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ"

7 лютого відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА: МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ",проведена спільно з Міністерством освіти і науки України, Інститутом модернізації змісту освіти, Національної академії педагогічних наук України, Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка (факультет мистецтв), Вінницьким державним педагогічним  університетом імені Михайла Коцюбинського (факультет мистецтв і художньо-освітніх технологій), Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, (факультет дошкільної, початкової освіти і мистецтв). Цей проєкт, організований Комунальним закладом вищої освіти Київської обласної ради "Академія мистецтв імені Павла Чубинського", став важливою платформою для обговорення сучасних питань у сфері мистецької освіти.

З вітальним словом виступив декан факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Зіновій  Стельмащук.

Учасники конференції представляли різні секції, серед яких були "Музичне мистецтво естради: історико-теоретичні та виконавські аспекти", "Теорія та методика інструментально-виконавського мистецтва" та "Вокальне та хорове виконавство: традиції та новації". Кожна секція обговорювала актуальні теми, що стосуються підготовки фахівців для закладів культури і мистецтва.

Відрадно бачити, що Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка взяв активну участь у такому важливому заході. Доповідь доктора філософії, асистента кафедри театрального мистецтва Олени Спольської на тему "Становлення і розвиток фортепіанного мистецтва Тернопільщини" безсумнівно внесла цінний внесок у вивчення та розуміння мистецької спадщини регіону.

Учасниками конференції також були викладачі кафедри театрального мистецтва і кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва.

Цей захід став не лише місцем для обміну досвідом та знаннями між університетами, але й підкреслив важливість співпраці та взаєморозуміння у сфері мистецької освіти. Різноманітність представлених тем і підходів свідчить про багатогранність та динамічність розвитку цієї галузі.

Конференція "ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА: МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ" завершилася успішно, залишивши позитивні враження та стимулюючи подальші дослідження та співпрацю в галузі мистецької освіти в Україні.

Кафедра театрального мистецтва

Вітальне слово В. Г. Кременя