Щасливої дороги, магістри
факультету філології і журналістики ТНПУ
Сьогодні кількість магістрів в Україні збільшилась. Випускники факультету філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка покидають стіни рідного вишу, але обіцяють повернутися.
У вітальному слові ректор університету Богдан Буяк зауважив, що мантії та конфедератки пасують без винятку кожному: «Сьогодні день академічної слави та визнання для вас, дорогі магістри. Труднощі, які випали на юнацьку долю були нелегкими, а випробувані часом, здоров’ям і перевірені можливостями. Я пишаюсь тим, що ви з гордістю освоювали різні дистанційні платформи для ефективного навчання та попри сімейні, робочі негаразди знаходили змогу відвідувати й офлайн пари». Також Богдан Богданович навів приклад однієї з випускниць, яка, будучи мамою 11 дітей, здобула свій третій диплом магістра у стінах ТНПУ та наголосила, що двоє старших дітей у вересні приведе на навчання. Немає нічого неможливого, а є лише невикористані можливості.
Тетяна Вільчинська – декан факультету філології і журналістики звернула увагу, що сьогоднішній випуск магістрів увійде в історію факультету: «Попри складні етапи життя ви здобували перемоги і на різних олімпіадах, конкурсах, презентаціях і стажуваннях. Цього ж можете навчати, а дехто вже навчає дітей у школах та університетах, але пам’ятайте, що праця вчителя – це не лише любов до науки, а й наука з любов’ю до життя». Тетяна Пилипівна подякувала викладачам за прожиті моменти, батькам за найкращих дітей, студентам за спільні роки навчання, а Збройним Силам України за життя.
На фото Богдан Буяк, Тетяна Вільчинська та дорогі магістри
Хвилиною мовчанням вшанували пам’ять полеглих Героїв.
Випускники факультету філології і журналістики зробили подарунок для наших військових: замість святкування придбали дрон. Спільними зусиллями наближаємо омріяну Перемогу.
Подарунок від випускників
У добру путь, дорогі магістри
Урочисту частину вручення дипломів розбавили музичними виступами молодших студентів, декламацією віршів, а також самі випускники дарували пісенну радість для присутніх в залі.
Привітання від молодших студентів
Спільне фото на згадку
Більше світлин дивіться в альбомі Вручення дипломів магістрам факультету філології і журналістики
Дорогі магістри, не забувайте основного покликання в житті – залишатись людиною та бути гідним патріотом своєї держави, бо інші здобутки легше завойовувати під мирним небом і у вільній Україні!
Христина Надала