Тижневий дайджест: нові події і досягнення ТНПУ

ТНПУ отримав Золоту відзнаку «ЗАКЛАД ПАРТНЕР»Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка отримав високу нагороду за активну участь у просуванні фізичного виховання та спорту серед молоді.

ТНПУ співорганізатор конференції "ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА: МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ" Університет був співорганізатором важливої науково-практичної конференції, присвяченої сучасним питанням мистецької освіти.
ТНПУ розробив інноваційну науково-освітню програму «SMART-GRID» Вчені університету працюють над новаторською програмою з енергетики, спрямованою на майбутнє, яка охоплює важливі аспекти розвитку енергетичної системи.
Участь викладачів ТНПУ у проєкті Erasmus+КА2 в Фінляндії Викладачі прийняли участь у проєкті, спрямованому на модернізацію університетської освіти за допомогою інформаційних технологій.
Підписано угоду про співпрацю з Шумським інклюзивно-ресурсним центром
Угода спрямована на сприяння інтеграції дітей з особливими освітніми потребами та проведення консультаційних заходів.
Дипломи магістрів цього тижня отримали випускники факультету філології та журналістики, а також інженерно-педагогічного факультету. Ректор Богдан Буяк побажав випускникам успіхів у подальших звершеннях та професійному зростанні у вільній Україні.
Студент ТНПУ виборов срібло на чемпіонаті з біатлону. Віталій Мандзин продемонстрував високий рівень підготовки та визначні спортивні досягнення, посівши друге місце у мас-старті на Чемпіонаті Європи.

Провідний фахівець зі зв'язків із громадськістю ректорату ТНПУ Оксана Чмиленко