Факультет іноземних мов ТНПУ приймає майбутніх абітурієнтів

Учні 11 класу Теребовлянського академічного ліцею імені Ярослави Стецько приїхали на «Гостини на факультеті іноземних мов» у п’ятницю, 9 лютого.

Гостей зустріли декан факультету Микола Степанович  Кебало та доценти кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Людмила Богданівна Бабій,  Тетяна Богданівна Кондратьєва та  Наталя Стефанівна Левчик.  У програмі заходу були екскурсія аудиторіями університету, профорієнтаційна бесіда та цікаві інтерактиви.

Організатори розповіли про переваги навчання на факультеті іноземних мов, провели країнознавчу вікторину, пограли з учнями у настільні ігри англійською мовою.

Гості також мали нагоду почути враження першокурсників про цікаве студентське життя на факультеті. Дякуємо учителям ліцею  Наталі Михайлівні Кокайло та Ользі Степанівні Погорілій за співпрацю. Сподіваємося бачити наших гостей наступного року у ролі студентів.

Доцент кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Тетяна Кондратьєва