Всеукраїнський з’їзд представників органів студентського самоврядування Всеукраїнський з’їзд представників органів студентського самоврядування 


15 грудня 2016 р. у м. Київ відбувся ІІ Всеукраїнський з’їзд представників органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів України.


На з’їзді були присутніми представники студентства з різних областей і міст України. Наш Тернопільський національний педагогічний університет від Студентського уряду представляв студент 4 курсу факультету мистецтв Анатолій Осадчий.


Одним з питань на порядку денному був розглянутий пункт про пропозиції щодо зміни системи стипендійного забезпечення. Під час обговорення студентські активісти активно висловлювали пропозиції та необхідності їх врахування у системі нарахування і виплати стипендій. З’їздом було ухвалене рішення рекомендувати відповідним міністерствам долучити представників студентських організацій до участі у розробці постанови «Про внесення змін до стипендіального забезпечення».


Також, на І сесії ІІ з’їзду було прийнято рішення про початок виборів члена Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з числа здобувачів вищої освіти. Вибори будуть проведені на ІІ сесії з’їзду, яка відбудеться орієнтовно у першій половині лютого 2017 р.

 

 Анатолій Осадчий
До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси