2017 рік на Тернопільщині проголошений Роком Української Повстанської Армії


2017 рік на Тернопільщині проголошений 

Роком Української Повстанської АрміїРоком Української Повстанської Армії в області проголошений 2017 рік на сесії обласної ради.
З нагоди відзначення на Тернопільщині 75- річчя УПА запланований цілий комплекс заходів, спрямованих на вшанування пам’яті полеглих борців за волю України та підтримку та оздоровлення ветеранів УПА. 

«На теренах області 486 осіб мають статус учасника УПА. Їхній внесок у боротьбу за незалежність — безцінний. Відтак наше завдання —забезпечити їм соціальний захист, належне лікування й оздоровлення», — наголошує очільник ОДА С.Барна
.
До 75-тої річниці утворення УПА заплановане відкриття пам’ятного знаку  загиблим воїнам УПА. А також облаштування під’їздних шляхів, доріг, встановлення розпізнавальні знаки-вказівників, що ведуть до історичних місць Тернопільщини.

У планах — створення книги та документальної стрічки про діяльність УПА, а також календарів та різного роду ознайомлювальних матеріалів.

Впродовж року на Тернопільщині проводитимуться тематичні круглі столи, історичні читання, присвячені цій важливій даті, за участю учасників боротьби. Відбуватимуться літературно-мистецькі зустрічі, мистецькі фестивалі, військово-патріотичні та спортивні заходи, табори, акції, тематичні документальні  та художні виставки тощо.


За інфрмацією прес-служби
Тернопільської ОДА

До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси