Магістрантки історичного факультету ТНПУ долучились до проєкту «Бібліотека обличчям до людей» (ФОТО)

Магістрантки історичного факультету ТНПУ

долучились до проєкту

«Бібліотека обличчям до людей»

У центральній дитячій бібліотеці КУ «Тернопільська міська ЦБС» магістрантки історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Христина Надала та Діана Лемішка долучилися до проєкту «Бібліотека обличчям до людей».

«Несподіваним стало ранкове повідомлення випускниці історичного факультету Ірини Драгущак із проханням долучитися до доброї справи, адже йшлося про дітей з особливими освітніми проблемами. Такі люди не вміють любити наполовину, вони щирі та відверті завжди», - розповідаю я – авторка тексту.

У центральній дитячій бібліотеці КУ «Тернопільська міська ЦБС» у філії №2 для дорослих часто проводять заходи для людей з громадської організації «Виходь назовні», залучаючи різних спеціалістів і майстрів, аби урізноманітнити арт-терапевтичні заняття для людей з особливими освітніми проблемами. Цього разу створювали прикраси на великодні кошики.

Христина Надала та дівчинка Ліда виготовляють виріб своїми руками

Процес створення прикраси

Учасниця заходу Діана Лемішка розповіла деталі підготовки: «Не було жодного сумніву брати за основу арт-терапевтичного заняття виріб, пов’язаний зі Пасхою. Ще місяць до Світлого Христового Воскресіння - саме час активно готуватися до нього. Моя однокурсниця Христина Надала неодноразово виготовляла вироби своїми руками, тому швидко зреагувала та підготувала необхідні матеріали. Це, мабуть, доля усміхнулась нам, що ми опинились саме тут, сьогодні задля спільної доброї справи».

Діана Лемішка допомагає наймолодшим

На фото Петро з мамою На фото Петро з мамою

На завершення зустрічі магістрантки ТНПУ подарували учасникам солодкі подарунки, теплі обійми та слова підтримки. А коли це несподівано, то вдвічі приємніше. Натомість отримали теплий зворотній зв’язок і вогники в очах цих людей.

Учасники арт-терапевтичного заняття та працівники бібліотеки

Працівники бібліотеки та батьки дітей з особливими освітніми проблемами подякували гостям за приділений час, цікаве спілкування та дбайливе ставлення, адже це надважливо під час комунікації з особливими людьми.

Христина Надала