![Колектив ТНПУ на загальних зборах підтвердив своє волевиявлення Колектив ТНПУ на загальних зборах підтвердив своє волевиявлення](/upload/iblock/996/996691f9d773018b12a507b736678912.jpg)
Колектив ТНПУ на загальних зборах підтвердив своє волевиявлення
28 березня відбулися збори трудового колективу, які були ініційовані профспілковою організацією працівників Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. У роботі зборів взяли участь 643 особи. З них 639 підтримали діяльність Богдана Буяка на посаді ректора, 4 утрималися. На зборах ухвалено звернення трудового колективу університету до Міністерства освіти і науки України та інших державних органів.
У зверненні працівники університету підтримують діяльність Богдана Буяка на посаді ректора та просять врахувати позицію трудового колективу на наступних етапах розгляду цього питання.
“Запорукою успішної діяльності університету є злагоджена співпраця всього колективу під керівництвом ректора, обраного трудовим колективом. Завдяки відданості та лідерським якостям Богдана Буяка нам вдається підтримувати стабільність та надійність діяльності університету”, – зазначається у зверненні.
Адміністрація університету у межах своїх повноважень чітко і беззаперечно виконує рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду щодо виборів ректора ТНПУ, постанову якого отримано 25.03.2024 р. через систему електронного суду. У цей же день ректором було видано наказ про передачу повноважень розпорядчого характеру та фінансових рішень першому проректору.
Поряд із цим, колектив ТНПУ має свою позицію і буде й надалі її відстоювати в законний спосіб. Наразі юристи МОН України та університету працюють над клопотанням про зупинення дії постанови Восьмого апеляційного адміністративного суду та касаційною скаргою до Верховного Суду.
Пресслужба ТНПУ