Як створити креативний журналістський текст дізналися учасники медіашколи ТНПУ «В ЕТЕРІ» (ФОТО)

Як створити креативний журналістський текст

дізналися учасники
медіашколи ТНПУ

«В ЕТЕРІ»

У середу, 27 березня, відбувся вже традиційний вебінар від онлайн-медіашколи «В ЕТЕРІ». Цього разу головною темою заходу була розмова про «Креативний журналістський текст». Керівницею вебінару стала аспірантка кафедри журналістики, учасниця РМВ ТНПУ, Юлія Нагорна.

Як створити креативний журналістський текст розповіла спікерка онлайн-зустрічі –
журналістка-фрилансерка, регіональна представниця Інституту масової інформації у Тернопільській області Ірина Небесна.

На прикладі власних публікацій Ірина демонструвала, що креативність у журналістських текстах – це не лише про вміння добирати особливі метафори та описи, а про намагання розкрити головну тему публікації за допомогою деталей та композиції.

Ірина Небесна розповідає про собливості роботи над текстом

«Я просто розповідаю історію кожної людини окремо. Знаю, що часто радять змішувати їх між собою, «перемикати ракурси», але іноді, здається, краще, коли ти розповіла одну історію, бо людина цього варта, перемикаєшся на щось інше і таким чином будуєш текст», - каже Ірина Небесна.

Учасники вебінару

Нагадаємо, що онлайн-медіашкола «В етері» – освітній проєкт кафедри журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Його головна – надання старшокласникам та усім охочим можливості спробувати себе в журналістському амплуа та опанувати основи медіадіяльності.

Аспірантка кафедри журналістики
Юлія Нагорна