Студентка факультету іноземних мов ТНПУ – переможниця VІІІ Міжнародного студентського конкурсу перекладу (ФОТО)

Студентка факультету іноземних мов ТНПУ –

переможниця VІІІ Міжнародного

студентського конкурсу перекладу

28 березня 2024 року на базі факультету іноземної філології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова відбулося підведення підсумків та визначення переможців VІІІ Міжнародного студентського конкурсу перекладу «Переклад як засіб актуалізації етномовних картин світу», організованого кафедрою прикладної лінґвістики, порівняльного мовознавства та перекладу.

У цьому конкурсі, що характеризується своєю високою конкуренцією та високим рівнем складності, було оголошено змагання у чотирьох номінаціях, зосереджених на перекладі поетичних та музичних творів між англійською та українською мовами. Загалом на конкурс було подано 142 заявки від 106 студентів з 27 українських університетів і 2 фахових коледжів.

Серед цих талановитих учасників відзначилася і студентка IV курсу факультету іноземних мов освітньої програми «Англійсько-український переклад» ТНПУ ім.В.Гнатюка Анастасія Буєвич, яка змагалася в першій номінації «Переклад англійського поетичного твору українською мовою».

Студентка факультету іноземних мов Анастасія Буєвич

Її талант та глибоке розуміння мови і культури дозволили вибороти почесне друге місце, виконавши переклад твору Рити Доув «Знову світанок» під керівництвом доцента кафедри теорії і практики перекладу Іванців Орислави Володимирівни.

Вітаємо Анастасію з перемогою і бажаємо творчої наснаги і нових звершень!

Кафедра теорії і практики перекладу