![Запрошуємо взяти участь в опитуванні Запрошуємо взяти участь в опитуванні](/upload/iblock/ea7/ea7801b2f2577f757b1b1e8b1b8e91ca.jpg)
Запрошуємо взяти
участь в опитуванні
Відділ у справах молоді запрошує студентів, магістрантів та працівників університету взяти участь в опитуванні задля оцінки та формування перспектив розвитку інформаційно-іміджевої діяльності ТНПУ.
Інформаційно-іміджева діяльність ТНПУ здійснюється багатоканально, як централізовано – на рівні університету, факультету, кафедри, так і особисто: кожен працівник та студент ТНПУ транслює інформацію щодо роботи університету та своєю діяльністю формує його імідж. Дуже важливо, щоб сайт, сторінки та групи в соцмережах були наповнені якісним контентом, цікавими та актуальними новинами. Соціальні мережі - це платформа ефективної комунікації з цільовими аудиторіями. Метою дослідження є покращення всіх інформаційних майданчиків ТНПУ.
Опитування анонімне. Взяти участь можна тут. Ваша думка є важливою для нас!
Дедлайн - 4 квітня включно.
Будьмо активними!
Змінюймо життя університету на краще разом!
![Відділ у справах молоді запрошує студентів, магістрантів усіх факультетів та працівників університету взяти участь в опитуванні задля оцінки та формування перспектив розвитку інформаційно-іміджевої діяльності ТНПУ Відділ у справах молоді запрошує студентів, магістрантів усіх факультетів та працівників університету взяти участь в опитуванні задля оцінки та формування перспектив розвитку інформаційно-іміджевої діяльності ТНПУ](/news-2024/Opytuvannya_VSM.jpg)
Відділ у справах молоді