Запрошуємо взяти участь в опитуванні
Запрошуємо взяти
участь в опитуванні

Відділ у справах молоді запрошує студентів, магістрантів та працівників університету взяти участь в опитуванні задля оцінки та формування перспектив розвитку інформаційно-іміджевої діяльності ТНПУ.

Інформаційно-іміджева діяльність ТНПУ здійснюється багатоканально, як централізовано – на рівні університету, факультету, кафедри, так і особисто: кожен працівник та студент ТНПУ транслює інформацію щодо роботи університету та своєю діяльністю формує його імідж. Дуже важливо, щоб сайт, сторінки та групи в соцмережах були наповнені якісним контентом, цікавими та актуальними новинами. Соціальні мережі - це платформа ефективної комунікації з цільовими аудиторіями. Метою дослідження є покращення всіх інформаційних майданчиків ТНПУ.

Опитування анонімне. Взяти участь можна тут. Ваша думка є важливою для нас!

Дедлайн - 4 квітня включно.

Будьмо активними!

Змінюймо життя університету на краще разом!

Відділ у справах молоді запрошує студентів, магістрантів усіх факультетів та працівників університету взяти участь в опитуванні задля оцінки та формування перспектив розвитку інформаційно-іміджевої діяльності ТНПУ

Відділ у справах молоді