ТНПУ вітає   Слободянюк Ольгу Леонідівну з успішним захистом дисертації (ФОТО)

ТНПУ вітає

Слободянюк Ольгу Леонідівну

з успішним захистом дисертації

1 квітня 2024 року в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 58.053.048 (https://tnpu.edu.ua/naukova-robota/razova-spets-al-zovana-vchena-rada-df-58-053-048.php).

На порядку денному – захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 053 «Психологія».

Назва дисертаційної роботи: «Освітній діалог як чинник становлення соціального інтелекту майбутніх педагогів».

Науковий керівник:

Радчук Галина Кіндратівна – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології розвитку та консультування Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Доктор філософії лободянюк О.Л. з науковим керівником Радчук Г.К.

Доктор філософії Слободянюк О.Л. з науковим керівником Радчук Г.К.

Голова разової спеціалізованої вченої ради:

Орап Марина Олегівна – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Офіційні опоненти:

Журавльова Лариса Петрівна – доктор психологічних наук, професор, професор кафедри психології Поліського національного університету.

Матласевич Оксана Володимирівна – доктор психологічних наук, доцент, завідувач кафедри психології Національного університету «Острозька академія».

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 58.053.048

Рецензент:

Шпак Марія Мирославівна – доктор психологічних наук, професор, професор кафедри психології розвитку та консультування Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Адамська Зоряна Михайлівна – кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології розвитку та консультування Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Доктор філософії Слободянюк О.Л. з рецензентами Шпак М. М. та Адамською З.М.

Фото на згадку

Слободянюк О.Л. - доктор філософії з галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки зі спеціальності 053 ПсихологіяСлободянюк О.Л. - доктор філософії з галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки зі спеціальності 053 Психологія

Ознайомитися з онлайн-трансляцією захисту можна на ютубі ТНПУ. ( https://www.youtube.com/live/QdpeeP9bKvg?si=Cb5KihZcseBPShs6 )

Служба ученого секретаря