Засідання ректорату: підсумки та перспективи рейтингового оцінювання в ТНПУ

Засідання ректорату:

підсумки та перспективи рейтингового оцінювання в ТНПУ

На засіданні ректорату Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка розглянули результати рейтингового оцінювання науково-педагогічних працівників за 2023 рік.

Заступник керівника Науково-навчального центру якості освіти Микола Москалюк відзначив підвищення об'єктивності та прозорості оцінювання, що допомагає визначити найбільш активних та результативних працівників університету.

Крім того, заступник керівника ННЦЯО підкреслив важливість проєкту для всієї університетської спільноти, про що свідчить інтерес викладачів до участі у рейтинговому оцінюванні.

Додатково учасники засідання обговорили розширення критеріїв оцінювання, зокрема зацікавленість студентів відповідними дисциплінами та їхні відгуки про викладачів. Це сприяє більш повному та об'єктивному урахуванню діяльності працівників університету.

Під час засідання ректорату ТНПУ також обговорювалися перспективи та способи вдосконалення рейтингового оцінювання науково-педагогічних працівників, акцентуючи на важливості системного підходу до розробки та впровадження нових методик та інструментів рейтингового оцінювання, які відповідають сучасним вимогам та потребам університетської спільноти.

Згідно з доповіддю Миколи Москалюка наявність позитивних тенденцій у розвитку процесу оцінювання відкриває широкі можливості для подальшого вдосконалення та покращення системи.

Однією з ключових перспектив є постійне підвищення об'єктивності та прозорості процесу оцінювання, що сприятиме формуванню справедливого та ефективного механізму визначення наукових та педагогічних досягнень працівників.

У підсумку Микола Москалюк  висловив готовність до активної співпраці та взаємодії у цьому напрямку і впевненість у подальшому успішному розвитку системи рейтингового оцінювання.

Також члени ректорату обговорили питання єдиного фахового вступного випробування, організацію вивчення вибіркових дисциплін,  результати акредитації навчальних програм та проведення ректорських контрольних робіт.

Пресслужба ТНПУ