Студенти ТНПУ ОП «Соціальна робота
(Соціальне адміністрування у громаді)»
успішно пройшли
організаційно-управлінську практику
Нещодавно на факультеті педагогіки та психології завершилась організаційно-управлінська практика студентів ОП «Соціальна робота (Соціальне адміністрування у громаді)».
Своїм досвідом проходження практики в управлінні сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міської ради поділились студентки Калаур Лідія та Гураль Вікторія.
Начальницею управління є Білінська Христина Володимирівна, яка радо допомогла молодим спеціалістам ознайомитись із специфікою та особливостями роботи в установі.
«Насамперед хочу зазначити, що упродовж проходження практики у відділі молодіжної політики я здобула неоціненний досвід щодо створення соціального проєкту та написання магістерської роботи; познайомилась із чудовими людьми та отримала багато професійних можливостей. Особливою подією став молодіжний форум «Лідерство молоді в сучасних умовах» в межах програми Британської Ради «Youth Connect for Ukraine». Ініціативність, ідейність, суголосність та активність - це все про сучасну молодь», - ділиться Вікторія Гураль, студентка групи змСАГ-17.
Гураль Вікторія із спікеркою молодіжного форуму «Лідерство молоді в сучасних умовах» Марʼяною Гірняк
Учасники молодіжного форуму
Калаур Лідія із працівниками відділу з питань опіки та піклування
Калаур Лідія та Гураль Вікторія
Щиро вдячні керівнику практики Поліщук Вірі Аркадівні та усьому колективу управління сімʼї, молодіжної сімʼї та захисту дітей за слушні настанови і поради.
Студентка групи змСАГ-17
Гураль Вікторія