ПРОГРАМИ ФАХОВИХ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ «МАГІСТР»
Географічний факультет
Програма вступного випробування з 014.07 Середня освіта (Географія)
Програма вступного випробування з 101 Екологія
Програма вступного випробування з 103 Науки про Землю
Програма вступного випробування з 106 Географія
Програма вступного випробування з 242 Туризм
Історичний факультет
Програма вступного випробування з 014.03 Середня освіта (Історія)
Програма вступного випробування з 031 Релігієзнавство
Програма вступного випробування з 032 Історія та археологія
Програма вступного випробування з 033 Філософія (Аналітика суспільних процесів)
Факультет мистецтв
Програма вступного випробування з 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво)
Програма вступного випробування з 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво)
Програма вступного випробування з 022 Дизайн
Програма вступного випробування з 025 Музичне мистецтво
Програма вступного випробування з 026 Cценічне мистецтво (Акторське мистецтво)
Програма вступного випробування з 026 Cценічне мистецтво (Режисура івент-проектів)
Факультет педагогіки та психології
Програма вступного випробування з 011 Освітні, педагогічні науки (Соціальна педагогіка)
Програма вступного випробування з 012 Дошкільна освіта
Програма вступного випробування з 013 Початкова освіта
Програма вступного випробування з 016 Спеціальна освіта (Інклюзивна освіта)
Програма вступного випробування з 053 Психологія
Програма вступного випробування з 053 Психологія (Психологія бізнесу і управління)
Програма вступного випробування з 053 Психологія (Психологія конфлікту та практична медіація)
Програма вступного випробування з 073 Менеджмент (Управління навчальним закладом)
Програма вступного випробування з 231 Соціальна робота
Факультет фізичного виховання
Програма вступного випробування з 014.11 Середня освіта (Фізична культура)
Програма вступного випробування з 017 Фізична культура і спорт
Програма вступного випробування з 017 Фізична культура і спорт (Фізкультурно-спортивна реабілітація)
Хіміко-біологічний факультет
Програма вступного випробування з 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)
Програма вступного випробування з 014.06 Середня освіта (Хімія)
Програма вступного випробування з 014.15 Середня освіта (Природничі науки)
Програма вступного випробування з 091 Біологія
Програма вступного випробування з 102 Хімія
Фізико-математичний факультет
Програма вступного випробування з 014.04 Середня освіта (Математика)
Програма вступного випробування з 014.08 Середня освіта (Фізика)
Програма вступного випробування з 014.09 Середня освіта (Інформатика)
Факультет іноземних мов
Програма вступного випробування з 014.023 Середня освіта (Французька мова і література)
Інженерно-педагогічний факультет
Програма вступного випробування з 011 Освітні, педагогічні науки (Освітні вимірювання)
Програма вступного випробування з 015.38 Професійна освіта (Транспорт)
Факультет філології та журналістики
Програма вступного випробування з 014.01 Середня освіта (Українська мова і література)
Програма вступного випробування з 014.028 Середня освіта (Польська мова і література)
Програма вступного випробування з 061 Журналістика
Програми співбесід з іноземної мови для вступників на основі ОС «Магістр», ОКР «Спеціаліст»
Програма співбесіди з іноземної мови (Англійська мова)
Програма співбесіди з іноземної мови (Німецька мова)
Програма співбесіди з іноземної мови (Французька мова)