Стейкхолдери, партнери зі співпраці з питань якості освіти

Фізико-математичний факультет

Гайда Василь Ярославович

методист відділу методики навчання предметів та професійного розвитку педагогів ТОКІППО

Іванюк Тетяна Георгіївна

методист відділу методики навчання предметів та професійного розвитку педагогів ТОКІППО

Кривокульський Любомир Євстахович

завідувач центру інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційної освіти ТОКІППО

Філологічний факультет

Юрчишин Тетяна Василівна

к. філол. наук, доцент кафедри іноземних мов ТНЕУ

Хіміко-біологічний факультет

Турчин Ольга Василівна

методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів ТОКІППО

Географічний факультет

Вітенко Ігор Миколайович

заступник директора з навчально-методичної роботи та міжнародного співробітництва ТОКІППО

Яворський Назар Іванович

начальник відділу туризму ТОДА

Сінгалевич Орест Васильович

начальник департаменту екології і природних ресурсів ТОДА

Факультет іноземних мов

Качурівська Оксана Романівна

головний спеціаліст відділу міжнародних зв’язків та фандрайзингу управління міжнародного співробітництва та фрайданзингу ТОДА

Семенів Наталія Зіновіївна

перекладач-фрілансер, авторка українського перекладу роману Вірджинії Вулф «Флаш» та «Міжнародного біблійного коментаря»

Деркач Наталія Олександрівна

вчитель англійської мови, Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов

Прокопенко Вікторія Миколаївна

Засновник студії іноземних мов «Step Up»

Воднічка Наталія Ігорівна

Студія іноземних мов «Step Up»

Хміляр Марія Зіновіївна

вчитель англійської мови, Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов

 

вчитель англійської мови, Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №24

Ковалик Світлана Василівна

бюро перекладів «Астра»

Шуляк Ірина Михайлівна

Галицький коледж імені Вячеслава Чорновола

Чорній Анастасія Любомирівна

фасилітатор Британської ради, координатор партнерської організації програми Британської ради «Активні громадяни»

Солодка Оксана Михайлівна

вчитель англійської мови, Острівська ЗОШ І-ІІІ ст. Тернопільського р-ну Тернопільської обл., переможець всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012» у номінації «Англійська мова»

Факультет мистецтв

Лемішка Ярослав Петрович

директор Тернопільської обласної філармонії

Дуда Ігор Микитович

директор Тернопільського обласного художнього музею

Інженерно-педагогічний факультет

Остапчук Олександр Миколайович

директор ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Назарія Яремчука»

Факультет педагогіки і психології

Добровольська Оксана Михайлівна

вчитель початкової школи, заступник директора з навчально-виховної роботи ТЗОШ №14 ім. Богдана Лепкого

Факультет фізичного виховання

Бірюков Олександр Володимирович

начальник відділення, доцент, майстер спорту з велосипедного спорту, національний суддя зі спорту, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України

Телебан Андрій Михайлович

директор Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з греко-римської боротьби», Заслужений тренер України

Історичний факультет

Юрик Юрій Зеновійович

заступник голови ТОДА

Монартович Ігор Ігорович

голова Підволочиської районної ради

Menu
Гаряча лінія
телефон: 43-58-80 email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси
Natural Natural Natural