Надання інформації

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка надає публічну інформацію, керуючись Законом України “Про доступ до публічної інформації” та Указом Президента України “Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації”

Надання публічної інформації Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка здійснює у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації подається у довільній формі. При цьому обов’язково необхідно вказати:

1) ім`я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

3) підпис і дату.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію.

Поштова адреса університету для подання інформаційного запиту:

м. Тернопіль, вул. Максима Кривоноса 2, 46028, відповідальній особі з питань запитів на інформацію (на конверті вказувати “Публічна інформація”);

тел.: (0352) 43-58-80;

факс: (0352) 43-60-55

електронна пошта: pravo@tnpu.edu.ua

Плата за надання інформації

1. Інформація на запит надається безкоштовно.

2. У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.

3. Розмір фактичних витрат визначається відповідним розпорядником на копіювання та друк в межах граничних норм, встановлених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо розпорядник інформації не встановив розміру плати за копіювання або друк, інформація надається безкоштовно. (Ст.21 Закону України "Про доступ до публічної інформації")

ГРАНИЧНІ НОРМИ витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію

Послуга, що надається
Граничні норми витрат