Захист прав освітян

Тематика засідань профкому

Актуальні питання за 2015-2019 рр., зокрема:

• про виконання і підготовку колективного договору;
  • фінансові питання діяльності профкому;
  • звіти голів профбюро структурних підрозділів;
  • формування будівельного кооперативу;
  • розгляд заяв на виділення матеріальної допомоги;
  • про розподіл коштів із статті 0,3% на культурно-масові заходи;
  • організація літнього відпочинку працівників та членів їх сімей;
  • про виконання комплексних заходів щодо охорони праці в університеті;
  • про роботу комісій профкому;
  • про характер і рівень захворюваності працівників університету.

Затверджено на засіданні профкому працівників

14 січня 2020 р. Протокол № 1

План роботи профспілкового комітету ТНПУ ім. В.Гнатюка на 2020 рік

Січень

1. Про виконання кошторису профспілкової організації за 2019 рік.2. Звіт про роботу профспілкового комітету за 2019 р.3. Про зміни у складі та планування роботи комісій профкому на 2019 р.4. Затвердження плану роботи засідань профкому працівників на 2020 рік.5. Про підсумки проведення новорічних заходів для дітей працівників університету.6. Про використання коштів Фонду культурно-масової, фізкультурно-спортивної та оздоровчої роботи за 2018 рік та затвердження кошторису фонду  на 2020 рік.7. Фінансові питання.
Лютий1. Про затвердження кошторису та штатного розпису профкому працівників на 2020 рік.2. Про роботу профбюро та профгрупоргів історичного факультету по реалізації статутних вимог.3. Про дотримання теплового режиму та економії енергоресурсів в університеті.4. Фінансові питання.
Березень1. Про роботу профгрупоргів хіміко-біологічного факультету по реалізації статутних вимог.2. Про роботу спортивно-оздоровчої комісії профкому.3. Фінансові питання.
Квітень1. Про діяльність комісії профкому з охорони праці.2. Про святкування Дня університету.3. Фінансові питання.
Травень1. Про роботу профгрупоргів фізико-математичного факультету по забезпеченню умов праці..2. Про діяльність комісії профкому з питань організаційної роботи.3. Фінансові питання.
Червень1. Про умови праці і трудову та виробничу дисципліну працівників університету.2. Про стан охорони праці і техніки безпеки у профспілковій організації господарської частини. 3. Фінансові питання.
Вересень1. Про оздоровлення працівників та їх дітей у 2020 р.2. Про навчальне навантаження викладачів у 2020-2021 н.р.3. Фінансові питання.
Жовтень1. Про готовність університету до осінньо-зимового періоду.2. Про організацію оздоровчих поїздок вихідного дня для працівників університету у 2020 р.3. Про організаційно-масову та інформаційну роботу у профспілковій організації географічного факультету.4. Фінансові питання.
Листопад1. Про  забезпечення техніки безпеки і охорону праці на психолого-педагогічному факультеті.2. Про роботу культурно - масової комісії профкому.3. Фінансові питання.
Грудень1. Про виконання адміністрацією «Колективного договору» у 2020 р. та прийняття «Колективного договору» на 2021-2022 роки.2. Про новорічні заходи в університеті.3. Фінансові питання.

Тел. (098) 416-65-93 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua